30 lipca 2023 r. – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

18:00   † Jarosław Sasin
    czwartek  18:00
    piątek       18:00   w int. Żywego Różańca
    sobota      18:00   † rodzice i siostry, Genowefa Grabowska 9 rocz., Helena Bartnicka 1 rocz.,
                                † bracia Janusz, Stanisław
    Niedziela  8:00    † Jarosław Sasin
                     10:00   † Mieczysław, Władysław Grzyb, Zofia, Stanisław, brat Stanisław   ,
                                † Wiesław Głowacki
                     18:00   o błog. Boże dla Leny Tur w 3 rocz. ur. oraz dla jej rodziców z okazji 4 rocz. ślubu
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. zapraszam na Godzinę Świętą – adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  3. W pierwszy piątek chorych w domach odwiedzę przed południem.
  4. W pierwszą sobotę przed Mszą wieczorną wspólnie odmawiamy różaniec.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 1013 zł.
  6. Puszka MIVA na zakup pojazdów dla misjonarzy z dwóch niedziel wyniosła 666,51 zł.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).