28 sierpnia 2022 r. – XXII niedziela zwykła

wtorek    18:00
    środa      18:00
    czwartek 18:00  w int. dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i wychowawców
                            z okazji nowego roku szkolnego
    piątek     18:00  w int. Żywego Różańca
    sobota    18:00  † Stanisław Skindel, zmarli z rodziny
    Niedziela 8:00  † Grzegorz Przybysz
                  10:00  † Helena Bartnicka 1 mies.
                  18:00  † Jan Kaziulewicz 24 rocz.
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy nowy miesiąc. W pierwszy czwartek po Mszy św. wieczornej Godzina Święta – Adoracja NS. W pierwszy piątek chorych w domach odwiedzę przed południem. W pierwszą sobotę przed Mszą św. wieczorną modlimy się odmawiając wspólnie różaniec.
  3. Wszyscy uczniowie będący po pierwszej Komunii św. powinni na początek roku szkolnego przystąpić do spowiedzi, aby zamknąć czas wakacji i z czystym sercem rozpocząć nowy okres nauki szkolnej. Spowiedź codziennie od 17:30. Poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych dzieci I klasy w następną niedzielę na Mszy św. o 10:00.
  4. Taca z ubiegłej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 884 zł.
  5. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe przy ul. Modrzewiowej 3.
  6. Już od Odpustu parafialnego jest możliwość zgłaszania się w kancelarii parafialnej rodziców z kandydatami do pierwszej Komunii św. i do bierzmowania. Zgłoszenia dokonują rodzice w rozmowie z ks. proboszczem do 11 września 2022.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).