7 kwietnia 2024 r. –  II niedziela wielkanocna

1.     Niedziela   8:00   † Waleria, Eliasz, Regina Minko
                10:00   † Janina Wiktorowicz 35 rocz.
                18:00   † Igor Wróbel, † rodz. z obu stron
Taca na Caritas.
Poniedziałek Zwiastowanie Pańskie
Czwartek 18:00
Piątek      18:00
Sobota     18:00
8:00   † Czesław, Władysława, Stanisław, Czesław
                10:00   Zbiorowa:
                            o błog. Boże dla chrześniaków
                            † Mirosław i Grzegorz Przybysz, rodz. Przybysz i Sztraus
                            † Józef, Henryka, Leszek
                            † Ryszard Kopcych, rodzice z obu stron
                18:00   † Jan Zawalich 4 rocz.

2.     Zachęcam wszystkich do modlitwy w intencji naszych misji parafialnych. Już od czwartku rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego w intencji misji. Po Mszy św. wieczornej przed Najświętszym Sakramentem odmawiać będziemy Litanię do Ducha Świętego i modlitwę w intencji misji. Serdecznie zapraszam.

3.     Na poniedziałek została przeniesiona Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tę uroczystość co roku proponujemy podjęcie duchowej adopcji dziecka poczętego.

4.     Dzieci przygotowujące się do pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii dziś odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne na Mszy św. o 10:00.

5.     Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.

6.     Taca z Wielkanocy na potrzeby parafialne wyniosła 2301,90 zł.

7.     Taca z Poniedziałku Wielkanocnego na KUL wyniosła 1024,30 zł.

8.     Na parafialne konto bankowe wpłynęło 200 zł.

9.     Indywidualne ofiary na potrzeby parafialne wyniosły 50 zł.

10.  Dziękuję osobom, które sprzątały kościół. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Dębowej 7.

11.  Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).