21 czerwca 2020 r. – XII niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Władysław Grzyb
                     10:00   o błog. Boże i zdrowie dla Tomasza z okazji urodzin
                     18:00   † Bonifacy Kanasz 4 rocz., rodzice
    poniedziałek 18:00 o zdrowie i błog. Boże dla Bronisławy
    środa        18:00   † Magdalena Powichrowska, Franciszek, Stefania
    piątek       18:00   † Henryk, Bernard
    sobota      18:00   † Weronika Nalewajko 1 mies.
    Niedziela   8:00   † Tadeusz Gromowski 1 rocz., Dominik, Józefa
                     10:00   o błog. Boże i zdrowie dla Władysławy z okazji imienin
                     18:00   † Marian Bartnicki 1 rocz.
  2. W najbliższą sobotę Mszę św. poprzedzi nabożeństwo Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej, przez którą przygotowujemy się do jubileuszu 150-lecia objawień MB w Gietrzwałdzie. 27 czerwca 1877 r. rozpoczęły się objawienia NMP dziewczynkom Barbarze Samulowskiej i Justynie Szafryńskiej w Gietrzwałdzie.
  3. Wizytacja biskupia, którą Ks. Arcybiskup zaplanował na 31 maja br. nie mogła się odbyć z powodu epidemii. Obecnie podano nowy termin wizytacji biskupiej naszej parafii. Będzie to 6 września 2020 r. Ponieważ odbyło się już bierzmowanie młodzieży zachęcam tym razem do przygotowania się do bierzmowania osoby ze szkół średnich i starsze, które jeszcze nie były bierzmowane. Czas na zgłoszenie chętnych do końca czerwca.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafii wyniosła 635 zł.
  5. Na konto parafialne wpłynęła jedna ofiara w wysokości 100 zł.
  6. Zachęcam do czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł). Dla dzieci polecam wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego (5 zł).
  7. Zapowiedzi: Milena Malczyk, panna, parafia Łęgajny i Jarosław Grabkowski, kawaler, Barczewo, par. św. Andrzeja Ap. zap. II.
  8. Na naszej stronie internetowej w zakładce aktualności można znaleźć link do oferty pielgrzymki do Medjugorie. Zachęcam do odwiedzania naszej strony parafialnej.