10 listopada 2019 r. – XXXII niedziela zwykła

1.     W tym tygodniu Msze św.:
niedziela   8:00   † Józef Wiktorowicz 51 rocz., Michał Wiktorowicz 4 rocz.
                10:00   † Jacek Pawlak 7 rocz., rodz. Sadowskich i Pawlak
                18:00   † Leokadia-Barbara 5 rocz.
Puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
poniedziałek        18:00   za Ojczyznę
wtorek      18:00   zbiorowa za zmarłych
środa       18:00   zbiorowa za zmarłych
czwartek  18:00   zbiorowa za zmarłych
piątek       18:00   zbiorowa za zmarłych
sobota      18:00   zbiorowa za zmarłych
  8:00   † Bronisław Parda 2 rocz., Stanisław Parda 19 rocz.
                 10:00   † Janina, Cyryl Fomiczuk, rodz. Chomiczuk i Barbachen
                 18:00   † Maria, Bernard

2.     Wypominki za naszych zmarłych odczytujemy o 17:30 łącząc je z modlitwą różańcową.

3.     Rodziny dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej zapraszam na kolejne spotkanie dziś po Mszy św. o 10:00.

4.     W następną niedzielę przypada Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Naszej Świątyni. Z tej okazji zapraszam na spotkanie członków Parafialnych Rad: Duszpasterskiej i Ekonomicznej po Mszy św. o 10:00.

5.     Kandydaci do bierzmowania tym razem spotykają się w następną niedzielę o 9:00.

6.     Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła rodziny z ul. Modrzewiowa od 5 do końca.

7.     Taca w ubiegłą niedzielę wyniosła 722,90 zł., z tego na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej 246,10  zł.

8.     Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w numerze: o pokoleniach Niepodległej, czyli ludziach, którym zawdzięczamy niepodległość i konkretny kształt naszej ojczyzny. A TAKŻE: o mało znanym w Polsce świętym Jozafacie Kuncewiczu oraz o współczesnych męczennikach, czyli chrześcijanach cierpiących za wiarę w Chrystusa. (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Miłujcie się! (4 zł) Dla dzieci polecam najnowszy Mały Gość Niedzielny. (5 zł)W zakrystii są do nabycia kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2020 r. po 3 zł. Są także do nabycia małe domowe kropidełka na kolędę, po 5 zł lub po 3,50 zł, oraz opłatki na wieczerzę wigilijną – ofiara dobrowolna.

9.     Parafia w Wójtowie organizuje w przyszłym roku pielgrzymkę do Hiszpanii do św. Jakuba i do św. Teresy Wielkiej w dniach 20-26 kwietnia 2020 r. Informacje szczegółowe dostępne są na stronie internetowej parafii a zapisy w Wójtowie u ks. proboszcza.