12 listopada 2023 r. – XXXII niedziela zwykła

1.     Niedziela     8:00   † Michała Wiktorowicz 8 rocz. Józef Wiktorowicz 55 rocz.
                   10:00   † Leokadia Zielichowska 9 rocz.
                   18:00   † Ryszard Kopcych 3 rocz., Kazimiera Bęś 2 rocz.
Puszka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

poniedziałek           18:00   zbiorowa za zmarłych
wtorek                    18:00   zbiorowa za zmarłych
środa                      18:00   zbiorowa za zmarłych
czwartek                18:00   † Stanisław Nowakowski
piątek                     18:00   zbiorowa za zmarłych
sobota                    18:00   † Eugeniusz Dawid 4 rocz., Teresa Rudnicka, Władysława i Bolesław Dawid, Jadwiga i Stanisław Tankielun
Niedziela     8:00   † Bronisław Parda 6 rocz.
                   10:00   † ks. Tadeusz Bugaj
                   18:00   † Maria, Bernard
Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
Puszka na Caritas (Dzień Ubogich).

2.     Zachęcam do modlitwy w intencji misji parafialnych, które będą w naszej parafii w kwietniu przyszłego roku. Ulotki z modlitwą są na stoliku pod chórem.

3.     Codziennie przed wieczornymi Mszami o 17:30 odmawiamy różaniec za zmarłych poleconych na kartkach wspominkowych.

4.     Dzieci komunijne wraz z rodzicami zapraszam w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00 na listopadowe spotkanie przygotowawcze.

5.     Trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na placu za kościołem do 1 grudnia 2023 r. W tym roku dochód z recyklingu tegosprzętu będzie także wsparciem dla chrześcijan Bliskiego Wschodu.

6.     Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 935,01 zł, z tego 569 zł na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej.

7.     Na parafialne konto bankowe w ubiegłym tygodniu wpłynęło 100 zł.

8.     Na cele inwestycyjne wpłacono w kancelarii parafialnej 300 zł.

9.     O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Olsztyńskiej 40, 42, 44, 44A.

10.  Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł) oraz Gość Extra poświęcony Matce Bożej i objawieniom maryjnym (14 zł). Dla dzieci nowy polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).

11.  W zakrystii są do nabycia kalendarze na przyszły rok z obrazami Matki Bożej lub zdjęciami św. Jana Pawła II po 5 zł. Są także do nabycia opłatki wigilijne – ofiara dobrowolna oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom CARITAS, małe świece po 10 zł, oraz duże świece białe i czerwone po 20 zł.