20 grudnia 2020 r. – IV niedziela Adwentu

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela 8:00  za parafian
                  10:00  † Krystyna Berdecka-Gromowska (od firmy pogrzebowej)
    wtorek    18:00 – Roraty
    środa      18:00
    czwartek          Wigilia Bożego Narodzenia
                  18:00 – Pasterka
                  20:00 – Pasterka
                  22:00 – Pasterka
    piątek    Boże Narodzenie
                    8:00 † Krystyna Berdecka-Gromowska 1 mies, Dominik Gromowski
                  10:00  † Mieczysław, Krzysztof
    sobota   św. Szczepana
                    8:00 za parafian
                  10:00  o błog. Boże dla Lianny i Mateusza z okazji urodzin
    Niedziela          Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
                    8:00 za parafian
                  10:00  dziękczynna w 2 rocz. ślubu Magdaleny i Daniela
                  18:00  za parafian
  2. Ostatnie roraty w naszej parafii we wtorek o 18:00. Na roraty przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
  3. W niedzielę Świętej Rodziny w czasie Mszy św. odnowienie ślubów małżeńskich, dlatego zapraszam małżeństwa do wspólnego przybycia na Msze św.
  4. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (małe 5 zł), opłatki na wieczerzę wigilijną (ofiara dobrowolna), kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II (4 zł) są do nabycia w zakrystii.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli była przeznaczona dla ojca rekolekcjonisty. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 1300 zł.
  6. W ubiegłym tygodniu została trochę przerzedzona zieleń przy kościele. Dziękuję panom Tadeuszowi Ćwiek, Wiesławowi Machnowskiemu oraz Kazimierzowi Rupińskiemu za wycięcie i wywiezienie zbędnych gałęzi. Dziękuję także Panu Jarosławowi Andernajs ze współpracownikami za rozplantowanie ziemi po wycince krzaków.
  7. Ustawianie szopki i dekoracji świątecznej w poniedziałek – 21.12.2020 r. od 16:00.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł), a w numerze szopka do samodzielnego wykonania w domu.