22 listopada 2020 r. – Uroczystość Chrystusa Króla

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela Chrystusa Króla
                    8:00 † Maria, Bernard
                  10:00  o błog. Boże z okazji 51 rocz. urodzin Jarosława
                  18:00  zbiorowa za zmarłych
    Taca na seminarium Duchownego w Olsztynie.
    poniedziałek 18:00 dziękczynna za to, że Jezus Chrystus jest Królem Polski i że przyjął intronizację
    wtorek    18:00  † Teresa Paszkowska 10 rocz.
    piątek     18:00  †  Zofia, Stanisław, Helena, Sylwester, KaZimierz, Leokadia Kolenda, Hieronim Moszczyński, Marta, Irena, Edward, Helena Wiśniewscy, Jadwiga, Józef, Zbigniew, Elżbieta Hryckiewicz, Zenobia, Saturnin, Jerzy, Zbigniew Roman, Danuta Kamińska, Helena Kuprianowicz, Bożena Siwik
    I Niedziela Adwentu
                    8:00 † Józef Certa
                  10:00  † Władysław Mosoń (od firmy pogrzebowej)
                  18:00  za parafian
  2. W piątek po Mszy św. kolejne nabożeństwo Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej przygotowującej nas do jubileuszu 150-lecia objawień Matki Bożej.
  3. Już za tydzień rozpoczniemy Adwent. Jak zwykle w pierwszą niedzielę poświęcimy wieńce adwentowe. Zachęcam do przygotowania lampionów na roraty adwentowe.
  4. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (małe 5 zł, duże 10 zł), opłatki na wieczerzę wigilijną (ofiara dobrowolna), kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II (4 zł) są już do nabycia w zakrystii.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 299 zł. Puszka na Caritas wyniosła 171 zł. Na konto parafialne wpłynęło 300 zł.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł.). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł).