13 września 2020 r. – XXIV niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Jan, Marian Rudniccy
                     10:00   † Władysław Grzyb 4 rocz.
                     18:00   † Marian Bartnicki i jego rodzice
    Taca na potrzeby parafii.
    poniedziałek 18:00 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
    Niedziela   8:00   † Franciszka, Danuta, Zofia, małżeństwo Zbrzeźniak
                     10:00   † rodzice: Franciszek i Maria, rodzeństwo: Eugeniusz, Apolonia
                     18:00   o błogosławieństwo Boże dla Antonii i Marii z okazji urodzin
    Taca na potrzeby parafii.
  2. Jeszcze tylko dziś można zgłaszać dzieci z kl. III do pierwszej Komunii św. oraz młodzież z kl. VIII i starszą do bierzmowania. Sakramenty inicjacji chrześcijańskiej powinny być przyjmowane w swojej parafii, dlatego uczniowie uczący się w szkołach poza parafią także zgłaszają się tu do przygotowania. Kandydaci do Komunii i bierzmowania zgłaszają się z rodzicami w zakrystii po Mszach św.
  3. Dzieci przygotowujące się w tym roku do pierwszej Komunii św. spotykają się na pierwsze spotkanie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00 razem z rodzicami.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 905 zł. Ofiara rodziców dziecka komunijnego 200 zł.
  5. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam wrześniowy Mały Gość Niedzielny (5 zł).