6 września 2020 r. – XXIII niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Hildegarda, Werner Daniłowscy
                     10:00   † Jadwiga i Bronisław Tyszkiewicz, rodz. Tatol
                     18:00   † ks. Tadeusz Bugaj
    czwartek  18:00   o błog. Boże dla Teresy z okazji 88 urodzin
    sobota      11:00   pierwsza Komunia Alicji Kabelskiej
    Niedziela   8:00   † Jan, Marian Rudniccy
                     10:00   † Władysław Grzyb 4 rocz.
                     18:00   † Marian Bartnicki i jego rodzice
    Taca na potrzeby parafii.
  2. Można jeszcze zgłaszać dzieci z kl. III do pierwszej Komunii św. oraz młodzież z kl. VIII i starszą do bierzmowania. Sakramenty inicjacji chrześcijańskiej powinny być przyjmowane w swojej parafii, dlatego uczniowie uczący się w szkołach poza parafią także zgłaszają się tu do przygotowania. Kandydaci do Komunii i bierzmowania zgłaszają się z rodzicami w zakrystii po Mszach św. Zgłoszenia przyjmuję do następnej niedzieli, 13 września br.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszej wizytacji. Dziękuję za koszenie trawy i sprzątanie terenu przykościelnego oraz kościoła. Dziękuję za zaangażowanie w uroczystą liturgię oraz za pomoc w przyjęciu naszych gości obiadem.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 750 zł.
  5. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam wrześniowy Mały Gość Niedzielny (5 zł).