19 lipca 2020 r. – XVI niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   o błog. Boże dla Leona z okazji urodzin
                     10:00   o błog. Boże dla Daniela z okazji 30 urodzin
                     10:00   † Genowefa Grabowska 6 rocz.
                     18:00   † rodz. Szymańskich
    Taca na Seminarium Duchowne.
    Puszka na MIVA.
    Niedziela   8:00   † Krzysztof, Mieczysław
                     10:00   o błog. Boże dla Anny Brzezińskiej z okazji 40 urodzin
                     18:00   † Jan, Aniela Zawalich (od firmy pogrzebowej)
    Puszka na MIVA.
  2. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 907,86 zł.
  3. Na konto parafialne wpłynęło w ubiegłym tygodniu 100 zł.
  4. Dziękuję za kwiaty ofiarowane do kościoła.
  5. Zostały zakończone prace przy dachu nad głównym wejściem. Dziękuję panom Mirosławowi Łachacz i Ryszardowi Cieloszczykowi, którzy sfinansowali ten etap prac.
  6. W następną niedzielę, z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszach św. będzie poświęcenie pojazdów. Przy okazji już dziś i za tydzień będzie możliwość złożenia ofiary do puszki na zakup pojazdów dla misjonarzy (MIVA). Można to potraktować jako podziękowanie za bezpieczne podróżowanie w ubiegłym roku składając jeden grosz za każdy przejechany kilometr.
  7. Zachęcam do czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł).
  8. W ubiegłym tygodniu zmarła i została pochowana Paula Certa z Kaplityn. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.