14 czerwca 2020 r. – XI niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Walenty, Stanisław, Rafał Krajewscy, Wiesław Miściur
                     10:00   o błog. Boże dla Elizy i całej rodziny z okazji imienin
                     18:00   † Zbigniew Wiktorowicz 1 rocz.
    środa        18:00   o błog. Boże w 14 rocz. ślubu Iwony i Michała
    piątek      Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
                     18:00   † Jarosław Karpiński (pogrzebowa)
    sobota      Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
                     18:00   † Jan, Marian Rudniccy
    Niedziela   8:00   † Władysław Grzyb
                     10:00   o błog. Boże i zdrowie dla Tomasza z okazji urodzin
                     18:00   † Bonifacy Kanasz 4 rocz., rodzice
  2. W ubiegłym tygodniu przeżyliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Pragnę serdecznie podziękować za przygotowanie aż dziewięciu ołtarzy w różnych rejonach naszej parafii, oraz za przyozdobienie domów na spotkanie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Dziękuję Panu Dariuszowi Kocik, który już po raz drugi objeżdżał parafię swoim samochodem z Najświętszym Sakramentem. Dziękuję służbie liturgicznej, która oprócz posługi w czasie Mszy św. posługiwała jeszcze prawie trzy godziny w trakcie objazdu parafii.
  3. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 809,35 zł., z tego 538,90 zł na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej.
  4. Taca z Bożego Ciała na potrzeby parafii wyniosła 1039 zł.
  5. Dziękuję państwu, którzy budowali ołtarze na Boże Ciało za kwiaty przekazane do kościoła.
  6. Zachęcam do czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł). Dla dzieci polecam wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego (5 zł).
  7. Zapowiedzi: Milena Malczyk, panna, parafia Łęgajny i Jarosław Grabkowski, kawaler, Barczewo, par. św. Andrzeja Ap. zap. I.