31 maja 2020 r. – Zesłanie Ducha Świętego

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   za parafian
                     10:00   † Władysław, Czesława, Jerzy, Zofia Studzińscy
                     18:00   † Adela, Tadeusz, Czesław
    poniedziałek 18:00 Święto NMP Matki Kościoła
    czwartek  18:00
    piątek       18:00   w int. Żywego Różańca
    sobota      18:00   dziękczynna w 38 rocz. święceń kapłańskich
    Niedziela – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
                       8:00   † Zofia, Stanisław Ścięgaj, Stanisław – syn, Wiesław Głowacki, Agnieszka, Hubert Konecka
                     10:00   I Komunia Kevin Piotrowski, Adam Pytel, Oliwia Romanowska
                     18:00   dziękczynna w 15 rocz. ślubu Magdaleny i Marka
  2. Dziś już ostatnie Maryjne nabożeństwo majowe o 17:30.
  3. W tym tygodniu: w pierwszy czwartek – Godzina Święta po Mszy św. wieczornej; w pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych w domach przed południem, Msza św. i nabożeństwo pierwszopiątkowe o 18:00; w pierwszą sobotę miesiąca przed Mszą św. odmawiamy wspólnie różaniec przed Najświętszym Sakramentem.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 703,10 zł.
  5. Ofiara rodziców młodzieży bierzmowanej 200 zł.
  6. Ofiary wpłacone na konto parafialne w ubiegłym tygodniu wyniosły  50 zł.
  7. Zachęcam do czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł).
  8. W ubiegłym tygodniu odbył się w naszej parafii pogrzeb Weroniki Nalewajko. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu.