3 maja 2020 r. – IV Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Janina, Jan, Rafał, Henryk Krajewscy, Ryszard Nowak
                     10:00   za Ojczyznę
                     18:00   † Kazimiera, Mieczysław, Anna Czymboran
    poniedziałek 18:00 † Hieronim
    wtorek      18:00   † Henryk Żądłowski
    środa        18:00   † Czesław Prokop
    czwartek  18:00   † Halina, Stanisław Murach
    piątek       18:00   o błogosławieństwo Boże z okazji imienin i urodzin dla Stanisława i całej rodziny
    sobota      15:00   I Komunia Filipa Bykowskiego i Michała Dominiak
                     18:00   † Mieczysław Chudzik 1 rocz.
    Niedziela   8:00   † Jadwiga, Jan, Alicja, Jerzy, Waldemar Suraj
                     10:00   † Zofia, Stanisław Ścięgaj, Stanisław – syn, rodzice, Wiesław Głowacki
                     18:00   o błog. Boże dla Igi.
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
  2. Majowe nabożeństwa Maryjne w naszej parafii odprawiamy codziennie o 17:30.
  3. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 677,37 zł, ofiary wpłacone na konto parafialne w ubiegłym tygodniu wyniosły 200 zł.
  4. W tym roku, ze względu na ograniczenia związane z epidemią pierwsza Komunia nie może odbyć się w dużej grupie. Dzieci będą przystępowały do Komunii w małych grupach rodzinnych. Dlatego nadal proszę rodziny dzieci komunijnych o kontakt ze mną w sprawie ustalenia terminu I Komunii św.
  5. Natomiast wizytacja i bierzmowanie zostały przez Ks. Arcybiskupa odłożone na czas po ustaniu epidemii.
  6. Zachęcam do czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł).  Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł). Czasopisma wyłożone na stoliku w przedsionku są darmowe i można je zabierać bez żadnych opłat. W przedsionku kościoła dostępna jest wypożyczalnia książek głównie o tematyce religijnej. Zachęcam do korzystania z niej.