12 kwietnia 2020 r. – Zmartwychwstanie Pańskie

1. W tym tygodniu Msze św.:
                       6:00   za parafian
                    10:00   † Mirosław, Zofia, Jan Przybysz, Stefania, Stanisław Sztraus, Wanda Kucharska
    Poniedziałek Wielkanocny
                       8:00   † Anna, Henryk, Alfred, Radosław Wróbel,
                                dziadkowie: Król, Wróbel, Przybysz, Majewscy
                    10:00   Zbiorowa:
                                † Irena, Bronisław Czerwińscy,
                                † Zdzisław Romanowski 11 rocz.
                                † Henryk Krajewski 1 mies.
     Taca na KUL.
    wtorek      18:00
    środa       18:00   o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny Freitag
    czwartek  18:00
    piątek       18:00   † Eugeniusz Dawid z okazji urodzin
    sobota      18:00   o zdrowie i błog. Boże w rodzinie Cegiełka i Laskowskich
    Niedziela Miłosierdzia Bożego
                       8:00   za parafian
                    10:00   † Marian Bartnicki 1 rocz.
     Taca na Caritas.
  2. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 320 zł. Ponadto w ubiegłym tygodniu na konto parafialne wpłynęło 1400 zł, oraz w kancelarii parafialnej wpłacono 200 zł na rzecz parafii.
  3. Akcja zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego została przez organizatorów odłożona na lepsze czasy i odbiór elektrośmieci będzie w późniejszym terminie.
  4. Zachęcam do czytania czasopism katolickich. Jest najnowszy, podwójny numer Gościa Niedzielnego (6 zł).  Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł) Dla dzieci polecam najnowszy Mały Gość Niedzielny (5 zł). Czasopisma wyłożone na stoliku w przedsionku są darmowe i można je zabierać bez żadnych opłat. W przedsionku kościoła dostępna jest wypożyczalnia książek głównie o tematyce religijnej. Zachęcam do korzystania z niej.
  5. Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, życzę wszystkim obecnym i całej naszej parafii aby doświadczywszy spotkania ze Zmartwychwstałym szli głosić Go swoim życiem, świadcząc o Jego miłości. Mimo trudnych okoliczności niech radość zwycięstwa Chrystusa wszystkich napełni i pozwoli trwać w Jego miłości. Szczęść Boże.