2 lutego 2020 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego

1.     W tym tygodniu Msze św.:
niedziela   8:00   † Janina Polińska greg. 30.
                 10:00   o błog. Boże dla Tymoteusza i całej rodziny z okazji chrztu
                 18:00   † Jan Ardziewicz 2 rocz.
Taca na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej oraz na klasztor Sióstr Karmelitanek w Spręcowie.
czwartek 18:00
piątek       18:00   w int. Żywego Różańca
sobota      18:00   † Zofia Mickiewicz (od firmy pogrzebowej)
niedziela   8:00   † Elżbieta Michalska 5 rocz.
                 10:00   Zbiorowa:
                            † Zygmunt, Wacława Gawrońscy
                            † Mieczysław 4 rocz., Krzysztof
                            † ks. Tadeusz Bugaj
                            † Zofia Mickiewicz 1 mies.
                            † Gertruda Bolińska (od firmy pogrzebowej)
                            † Henryk Rachubka (od firmy pogrzebowej)
                 18:00   † Adam Fijałkowski 1 rocz.

2.     Kończy się już okres regularnego odwiedzania rodzin katolickich w naszej parafii. W dalszym ciągu można jeszcze umówić inny, dogodny dla rodziny termin odwiedzin z błogosławieństwem dla domu i rodziny. Kolęda u rodzin katolickich naszej parafii w tym tygodniu:
poniedziałek – ul. Malinowa, Agrestowa od 16:00
wtorek      – ul. Ogrodowa, Porzeczkowa od 16:00
środa       – ul. Akacjowa 1,4,10, Dębowa 1,1A,D,3,4, Bukowa od 16:00

3.     W tym tygodniu w pierwszy czwartek po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu – Godzina Święta.

4.     W tym tygodniu w pierwszy piątek chorych w domach odwiedzę przed południem. Okazja do spowiedzi we czwartek, piątek i sobotę przed Mszą św.

5.     Na kolejne spotkanie przygotowawcze do I Komunii św. zapraszam dzieci z rodzicami w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.

6.     Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła rodziny z ul. Porzeczkowej.

7.     Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafii wyniosła 759,22 zł.

8.     Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł), a w nim ciekawe artykuły: o Chiarze Lubich, twórczyni ruchu Focolari. A TAKŻE: o debacie na temat praworządności w Polsce oraz przedstawiamy kandydatów w wyborach na Prezydenta RP. Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (4 zł), dla dzieci polecam najnowszy Mały Gość Niedzielny (5 zł).

9.     W poprzednim tygodniu zmarł nasz parafianin Henryk Rachubka. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu.