17 listopada 2019 r. – Rocznica Poświęcenia Kościoła

1.     W tym tygodniu Msze św.:
niedziela    8:00   † Bronisław Parda 2 rocz., Stanisław Parda 19 rocz.
                10:00   † Janina, Cyryl Fomiczuk, rodz. Chomiczuk i Barbachen
                18:00   † Maria, Bernard
poniedziałek        18:00   zbiorowa za zmarłych
wtorek      18:00   zbiorowa za zmarłych
środa       18:00   zbiorowa za zmarłych
czwartek  18:00   zbiorowa za zmarłych
piątek       18:00   † Cecylia
sobota      18:00   zbiorowa za zmarłych
niedziela    8:00   † Teresa Paszkowska 9 rocz.
                 10:00   † Jan Brzeziński
                 18:00   o błog. Boże dla Jarosława z okazji 50 urodzin
Taca na Seminarium Duchowne.

2.     Wypominki za naszych zmarłych odczytujemy o 17:30 łącząc je z modlitwą różańcową.

3.     Dziś spotkanie członków Parafialnych Rad: Duszpasterskiej i Ekonomicznej po Mszy św. o 10:00.

4.     Kandydaci do bierzmowania tym razem spotykają się dziś o 9:00.

5.     Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła rodziny z ul. Owocowa, Sadowa i Grabowa 18, 19.

6.     Taca w ubiegłą niedzielę wyniosła 715,84 zł. Puszka „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” 237,20  zł.

7.     Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w numerze: wywiad z Abby Johnos, która pracowała w klinice aborcyjnej, a teraz jest działaczką pro-live. Na podstawie jej doświadczeń zrealizowano film „Nieplanowane”. A TAKŻE: o orędziu papieża na Światowy Dzień Ubogich, oraz o tym, dlaczego Anioł Stróż nie ochronił o. Pio. (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Miłujcie się! (4 zł) Dla dzieci polecam najnowszy Mały Gość Niedzielny. (5 zł)W zakrystii są do nabycia kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2020 r. po 3 zł. Są także do nabycia małe domowe kropidełka na kolędę, po 5 zł lub po 3,50 zł, oraz opłatki na wieczerzę wigilijną – ofiara dobrowolna.