3 listopada 2019 r. – XXXI niedziela zwykła

1.     W tym tygodniu Msze św.:
niedziela   8:00   dusze w czyśćcu cierpiące
                10:00   † Wiesław Ćwiek 14 rocz.
                18:00   zbiorowa za zmarłych
poniedziałek        18:00   † Bolesław Łukowski 10 rocz., Władysław 1 rocz.
wtorek      18:00   zbiorowa za zmarłych
środa       18:00   zbiorowa za zmarłych
czwartek  18:00   zbiorowa za zmarłych
piątek       18:00   zbiorowa za zmarłych
sobota      18:00   zbiorowa za zmarłych
  8:00   † Józef Wiktorowicz 51 rocz., Michał Wiktorowicz 4 rocz.
                 10:00   † Jacek Pawlak 7 rocz., rodz. Sadowskich i Pawlak
                 18:00   † Leokadia-Barbara 5 rocz.
Puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

2.     W tych dniach do 8 listopada, wypełniając zwyczajne warunki, możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne (czyli modlitewne) nawiedzenie cmentarza. Odpust zupełny możemy uzyskać raz dziennie.

3.     Wypominki za naszych zmarłych odczytujemy o 17:30 łącząc je z modlitwą różańcową. Msze św. zbiorowe za zmarłych odprawiane są zgodnie z kolejnością złożenia i na kolejne dni będą intencje wyczytywane w niedziele.

4.     Rodziny dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej zapraszam na kolejne spotkanie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.

5.     Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. Dziękuję także za ofiarowane do kościoła kwiaty. W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła rodziny z ul. Modrzewiowa 1 i 3.

6.     Taca w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii wyniosła 827,32 zł. Taca z Uroczystości Wszystkich Świętych wyniosła 541,50 zł.

7.     Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w numerze: o świętych – nie tylko tych, którzy są już w niebie. Także o tym, jak zostać świętym już tu, na ziemi. A TAKŻE: o świętych z misją specjalną, czyli po co nam święci patroni, oraz o cmentarzach, które wzbudzają… zachwyt. (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Miłujcie się! (4 zł) Dla dzieci polecam najnowszy Mały Gość Niedzielny. (5 zł)W zakrystii są do nabycia kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2020 r. po 3 zł.

8.     Parafia w Wójtowie organizuje w przyszłym roku pielgrzymkę do Hiszpanii do św. Jakuba i do św. Teresy Wielkiej w dniach 20-26 kwietnia 2020 r. Informacje szczegółowe dostępne są na stronie internetowej parafii a zapisy w Wójtowie u ks. proboszcza.