29 września 2019 r. – XXVI niedziela zwykła

1.     W tym tygodniu Msze św.:
niedziela   8:00   w 5 rocz. ślubu Magdaleny i Tomasza
                10:00   † Jadwiga, Bronisław, rodz. Tyszkiewicz, Tatol
                18:00   dziękczynna za dar potomstwa i szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o błog. Boże
Taca na Archidiecezjalny Fundusz Inwestycyjny.
poniedziałek        18:00
wtorek      18:00
środa       18:00   o błog. Boże dla Agnieszki, Karoliny i Pauliny z okazji urodzin
czwartek  18:00   † Franciszek
piątek       18:00   w int. Żywego Różańca
sobota      18:00
niedziela
  8:00   † Nadzieja, Apolonia, Kazimierz Gilewscy, Alina Bogdańska, Wanda, Maciej Dobosz
                 10:00   † Krzysztof 19 rocz., Mieczysław
                 18:00   † Stanisława, Ryszard Jagielscy
Taca na potrzeby Archidiecezji.
Puszka na CARITAS, na budowę Hospicjum dla dzieci w Olsztynie.

2.     We wtorek rozpoczyna się październik i nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele będą codziennie o 17:30.

3.     W pierwszy piątek chorych w domach odwiedzę przed południem.

4.     W następną niedzielę zapraszam na kolejne spotkanie rodziców dzieci komunijnych po Mszy św. o 10:00.

5.   W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła rodziny z ul. Dębowej nr 19.

6.     Taca w ubiegłą niedzielę wyniosła 671 zł, z tego na Seminarium Duchowne w Olsztynie 468,34 zł.

7.     Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w numerze: specjalny dodatek – margaretka z modlitwą za kapłanów. „Otoczmy księży modlitwą. Bo są nam potrzebni”. A także: rozmowa z premierem Mateuszem Morawieckim, który opowiada o tym, jak chce wykorzystać potencjał Górnego Śląska dla dobra regionu i kraju, oraz o leżącym u stóp Wezuwiusza sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach. Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny.

8.     W ubiegłym tygodniu zmarła ś†p Dorota Słota. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.