7 lutego 2021 r. – V niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela 8:00  † Henryk 1 rocz.
                  10:00  † Mieczysław 5 rocz., Krzysztof
                  18:00  † Sabina Citko greg. 7
    Niedziela 8:00  † Sabina Citko greg. 14
                  10:00  Zbiorowa:
                            dziękczynna w 60 rocz. ślubu Janiny i Romualda Wąsowskich ich urodzin
                            † Irena Korsak 4 rocz.
                            † Irena Kulicka
                            † Józef 15 rocz. i jego rodzice, rodzeństwo, Danuta 2 rocz. i jej rodzice,
                            siostra z synem
                            † Ryszard Ćwiek, 31 rocz.
                  18:00  † Stefania, Kazimierz Żołnowscy, Jerzy Drożdżel
  2. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. Spotkanie rodziców i dzieci komunijnych będzie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  4. Dziś przypada na naszą parafię kolej adoracji Najświętszego Sakramentu w ramach nieustającej adoracji Pana Jezusa w naszej Archidiecezji. Adoracja rozpocznie się o 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego i potrwa do wieczornej Mszy św.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 611 zł., Taca z 2 lutego na wsparcie sióstr karmelitanek w Spręcowie wyniosła 296,02 zł.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam nowy numer Małego Gościa Niedzielnego (5 zł).