24 stycznia 2021 r. – III niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela 8:00  † Hildegarda, Werner Daniłowscy, Zenon Skindel
                  10:00  † Agata Średnicka 4 rocz., Adam Gęstwicki 37 rocz.
                  18:00  † Janina Świda greg. 23
    Puszka Caritas na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.

Niedziela 8:00  † Elżbieta Michalska 6 rocz.
                  10:00  † Kazimierz Wawrowski 11 rocz., rodz. Wawrowskich, Kwiatkowskich, Szulc
                  18:00  † Janina Świda greg. 30
  2. W związku z powrotem dzieci do nauki stacjonarnej w szkole, zapraszam rodziców dzieci zgłoszonych na przygotowanie do I Komunii św., aby wspólnie zdecydować co będzie dalej z przygotowaniem do Komunii. Spotkanie rodziców będzie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  3. W najbliższą sobotę od 15:00 będziemy rozbierać już dekorację świąteczną i sprzątać kościół. Proszę chętnych o pomoc.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 315,50 zł., z tego 470 zł na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
  5. Ofiary składane w tym roku z okazji tzw. kolędy w kościele lub na konto parafialne na potrzeby Kościoła wyniosły 8940 zł, podczas, gdy w ubiegłym roku było to 18380 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam nowy numer Małego Gościa Niedzielnego (5 zł).