17 stycznia 2021 r. – II niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela 8:00  † Justyna Słota-Kabelska 2 rocz.
                  10:00  † ks. Tadeusz Bugaj 10 rocz.
                  18:00  † Janina Świda greg. 16
    Taca na Seminarium Duchowne.
    sobota    18:00  † Jan Malankowski 1 mies.
    Niedziela 8:00  † Hildegarda, Werner Daniłowscy, Zenon Skindel
                  10:00  † Agata Średnicka 4 rocz., Adam Gęstwicki 37 rocz.
                  18:00  † Janina Świda greg. 23
  2. Zakończyło się tegoroczne, nietypowe kolędowanie. Dziś jeszcze dodatkowa szansa przyjęcia błogosławieństwa kolędowego dla swoich rodzin po Mszy św. o 10:00. Można oczywiście dalej indywidualnie zapraszać księdza z kolędą. W tej sprawie przychodzimy do zakrystii lub zgłaszamy się telefonicznie.
  3. Na skutek trzęsienia ziemi, jakie nawiedziło Chorwację, Caritas Chorwacji zwróciła się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc. Niedziela 24 stycznia br. w naszej archidiecezji będzie „Dniem solidarności z Chorwacją”. W jego ramach będziemy modlić się za poszkodowanych i przeprowadzimy zbiórkę do puszek na ten cel.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 572 zł. Ofiary na Msze św. za † ks. Tadeusza Bugaja wyniosły 666,50 zł, czyli 12 Mszy po 55,50 zł.
  5. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł).