28 czerwca 2020 r. – XIII niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Tadeusz Gromowski 1 rocz., Dominik, Józefa
                     10:00   o błog. Boże i zdrowie dla Władysławy z okazji imienin
                     18:00   † Marian Bartnicki 1 rocz.
    poniedziałek Uroczystość św. Piotra i Pawła
                     14:00   pierwsza Komunia Małgorzaty Stefanko
                     18:00   o błog. Boże i zdrowie dla o. Piotra z okazji imienin
    Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
    wtorek      12:00 † Ludwik Machnowski – pogrzeb
    środa        18:00
    czwartek  18:00   o łaskę zdrowia dla Wacława Sobczak
    piątek       18:00   w int. Żywego Różańca
    sobota      18:00   † Jarosław Karpiński (od firmy pogrzebowej)
    Niedziela   8:00   † rodz. Wiktorowicz: Stefan 6 rocz., Janina 31 rocz., Wanda 1 rocz.
                     10:00   † Elżbieta, Stefania, Czesław
                     18:00   † ks. Tadeusz Bugaj
  2. W tym tygodniu: w pierwszy czwartek – Godzina Święta po Mszy św. wieczornej; w pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych w domach przed południem, Msza św. i nabożeństwo pierwszopiątkowe o 18:00; w pierwszą sobotę miesiąca przed Mszą św. odmawiamy wspólnie różaniec przed Najświętszym Sakramentem.
  3. Wizytacja biskupia w naszej parafii planowana jest na 6 września 2020 r. Zachęcam tym razem do przygotowania się do bierzmowania osoby ze szkół średnich i starsze, które jeszcze nie były bierzmowane. Czas na zgłoszenie chętnych do następnej niedzieli.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafii wyniosła 868,52 zł.
  5. Dziękuję państwu Stefanko za prace porządkowe i koszenie trawy przy kościele oraz państwu Pytel za kwiaty do kościoła.
  6. Zachęcam do czytania czasopism katolickich. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł). Dla dzieci polecam wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego (5 zł).
  7. Na koniec ubiegłego tygodnia zmarł † Ludwik Machnowski, którego pogrzeb planowany jest na wtorek. Polećmy go miłosierdziu Bożemu.