14 kwietnia 2024 r. –  III niedziela wielkanocna

† Mirosław i Grzegorz Przybysz, rodz. Przybysz i Sztraus
                            † Józef, Henryka, Leszek
                            † Ryszard Kopcych, rodzice z obu stron
                18:00   † Jan Zawalich 4 rocz.
Poniedziałek 18:00
Wtorek     18:00
Środa       18:00
Czwartek 18:00
Piątek      18:00
Sobota     18:00   o błogosławieństwo Boże dla o. Piotra z okazji 60 urodzin
8:00   † Krzysztof Wiktorowicz 6 rocz.
                10:00   † Mieczysław, Władysław Grzyb, Stanisław, Zofia Ścięgaj, brat Stanisław,
                            Wiesław Głowacki
                18:00   † Mieczysław, Anna, Kazimiera Czymboran

2.     Trwa nowenna do Ducha Świętego w intencji misji. Po Mszy św. wieczornej przed Najświętszym Sakramentem odmawiamy Litanię do Ducha Świętego i modlitwę w intencji misji. Serdecznie zapraszam.

3.     Misje rozpoczynają się oficjalnie od niedzieli, ale już na sobotniej Mszy św. powitamy misjonarza i nastąpi przekazanie mu władzy nad parafią na czas misji. Zapraszam.

4.     Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie dziś po Mszy św. o 10:00.

5.     Taca z poprzedniej niedzieli na Caritas wyniosła 1196,90 zł.

6.     Na parafialne konto bankowe wpłynęło 400 zł. na cele parafialne.

7.     Dziękuję osobom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu będziemy przygotowywali nasz kościół do misji. W poniedziałek koszenie, grabienie i zamiatanie terenu kościelnego. Zaczynamy od 10:00. Sprzątanie kościoła w sobotę od 10:00. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Dębowej 6 i 8.

8.     Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).

9.     W ubiegłym tygodniu zmarła † Halina Kaziulewicz, której pogrzeb odbędzie się w tym tygodniu. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.