17 marca 2024 r. – V niedziela Wielkiego Postu

1.     Niedziela   8:00   † Elżbieta, Czesław Frągnowscy, Stefania Stanisław Suchodolscy
                10:00   dziękczynna za dzieci z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla nich
                18:00   † Krystyna Berdecka-Gromowska, Dominik Gromowski 23 rocz.
Puszka na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Poniedziałek 18:00 o błog. Boże i potrzebne łaski dla prowincjalnej, s. Julity z okazji imienin
Wtorek    św. Józefa, Oblubieńca NMP
Środa       18:00   o błog. Boże dla Aniki z okazji urodzin
Czwartek 18:00   Piątek      18:00   dziękczynna za wszelkie łaski od Boga i dar życia w 77 rocz. urodzin
Sobota     18:00
Niedziela Palmowa

8:00   † Mieczysława Smużyńska 3 rocz., Jan Smużyński, Maciej, Zofia, Wanda Dobosz
                10:00   o błogosławieństwo Boże dla Anny, Pawła i całej rodziny z okazji urodzin
                18:00   † Waldemar Chodubski 1 rocz.
Puszka na kwiaty do Grobu Pańskiego.

2.     Zachęcam do modlitwy w intencji misji parafialnych, które będą w Łęgajnach w kwietniu tego roku.

3.     Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki o 17:30, Gorzkie Żale w niedziele o 17:30.

4.     Od soboty trwa nowenna w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. wieczornej modlimy się przed Najświętszym Sakramentem w intencji naszej Ojczyzny i w intencji jej ważnych spraw.

5.     W Niedzielę Palmową wszystkie Msze św. rozpoczynają się poświęceniem palm i procesją do ołtarza.

6.     Jałmużnę postną, czyli owoc naszych wyrzeczeń wielkopostnych, można składać do skarbony na filarze pod chórem.

7.     Dziękuję rodzinom, które wczoraj sprzątały nasz kościół. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Akacjowej 9.

8.     Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1289,33 zł.

9.     Na parafialne konto bankowe w ubiegłym tygodniu wpłynęło 600 zł.

10. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Gość – Historia Kościoła (12 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).