5 listopada 2023 r. – XXXI niedziela zwykła

1. Niedziela   8:00   † Krzysztof Michalczyk
                     10:00   † Janina, Cyryl Fomiczuk, rodz. Barbachen, Chomiczuk, Krystyna Grzybowska
                     18:00   † Jarosław Sasin (od rodziny Delugów)
    poniedziałek        18:00   zbiorowa za zmarłych
    wtorek                  18:00   zbiorowa za zmarłych
    środa                   18:00   zbiorowa za zmarłych
    czwartek             18:00   o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wandy z okazji 90 rocz. urodzin
    piątek                   18:00   zbiorowa za zmarłych
    sobota                  18:00   za Ojczyznę
    Niedziela   8:00   † Michała Wiktorowicz 8 rocz. Józef Wiktorowicz 55 rocz.
                     10:00   † Leokadia Zielichowska 9 rocz.
                     18:00   † Ryszard Kopcych 3 rocz., Kazimiera Bęś 2 rocz.
    Puszka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Zachęcam do modlitwy w intencji misji parafialnych, które będą w naszej parafii w kwietniu przyszłego roku. Ulotki z modlitwą są na stoliku pod chórem.
  3. Codziennie przed wieczornymi Mszami o 17:30 odmawiamy różaniec za zmarłych poleconych na kartkach wspominkowych.
  4. Jak co roku rozpoczyna się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na placu za kościołem do 1 grudnia 2023 r. W tym roku dochód z recyklingu tego sprzętu będzie wsparciem dla chrześcijan Bliskiego Wschodu.
  5. Dyrektor Szkoły w Łęgajnach oraz Sołtys Łęgajn zapraszają na Wieczornicę 10 listopada 2023 r. na 17:00 w Sali Gimnastycznej szkoły. Mile widziane białe bluzki.
  6. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 994,27 zł.
  7. Taca z 1 listopada na cele parafialne wyniosła 792,51 zł.
  8. Na cele inwestycyjne wpłacono w kancelarii parafialnej 650 zł.
  9. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Olsztyńskiej 36, 38, 38A, 38B, 51.
  10. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł) oraz Gość Extra poświęcony Matce Bożej i objawieniom maryjnym (14 zł). Dla dzieci nowy polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).
  11. W zakrystii są do nabycia kalendarze na przyszły rok z obrazami Matki Bożej lub zdjęciami św. Jana Pawła II po 5 zł. Są także do nabycia opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom CARITAS, małe świece po 10 zł, oraz duże świece białe i czerwone po 20 zł.
  12. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy naszą parafiankę † Stefanię Korpusik. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.