22 października 2023 r. – XXIX niedziela zwykła

1. Niedziela Misyjna
                       8:00   † Tadeusz Wiktorowicz 32. rocz.
                     10:00   o błog. Boże dla Antonii z okazji 5 ur. oraz Marii z okazji 8 ur.
                     18:00   † Teresa 1 rocz., Genowefa
    Taca na misje.
    poniedziałek        18:00   † Bogumił Grabowski 1 mies.
    wtorek                  18:00   † Stanisław Nowakowski
    środa                    18:00   † Stanisław Nowakowski
    czwartek              18:00   † Stanisław Nowakowski
    piątek                   18:00   † Stanisław Nowakowski
    sobota                  18:00   † Stanisław Nowakowski
    Niedziela   8:00   † Krzysztof Michalczyk (od firmy pogrzebowej)
                     10:00   † ks. Tadeusz Bugaj (imieninowa)
                     18:00   † rodz. Grabowskich, Werbowy, Ochendowskich
  2. Zachęcam do modlitwy w intencji misji parafialnych, które będą w naszej parafii w kwietniu przyszłego roku. Ulotki z modlitwą są na stoliku pod chórem.
  3. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o 17:30.
  4. Na zakończenie środowej audiencji ogólnej Ojciec Święty wyraził swoje zaniepokojenie konfliktem w Ziemi Świętej i zaapelował do wiernych na całym świecie o włączenie się w piątek 27 października Dzień postu, modlitwy i pokuty w intencji pokoju. Wezwał także, by nie zapominać o udręczonej Ukrainie.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1221,20 zł.
  6. Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wyniosła 512,20 zł.
  7. Na parafialne inwestycje w kancelarii w tym tygodniu wpłacono 100 zł.
  8. Dziękuję paniom, które wczoraj sprzątały nasz kościół. Dziękuję także rodzinie Grabowskich za kwiaty ofiarowane do kościoła. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Olsztyńskiej 43, 43A, 43C, 47.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł) oraz Gość Extra poświęcony Matce Bożej i objawieniom maryjnym (14 zł). Dla dzieci nowy polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).
  10. W zakrystii natomiast są do nabycia kalendarze na przyszły rok z obrazami Matki Bożej lub zdjęciami św. Jana Pawła II po 5 zł.